Jaką kwotę chcesz pożyczyć?

Wybierz badź wpisz kwotę pożyczki.

250 zł.
500 zł.
1 000 zł.
2 500 zł.
5 000 zł.
10 000 zł.

Czy jesteś wpisany do KRD?

Zanim będziemy mogli znaleźć odpowiednią ofertę pożyczki dla Ciebie musimy wiedzieć czy jesteś wpisany/na do KRD?

Tak
Nie

Zarejestruj się aby zobaczyć oferty pożyczek

Wpisz wszystkie dane aby zobaczyć naszą ofertę pożyczki dla Ciebie

+48
Przykład: Całkowita kwota pożyczki 3 000 zł na 90 dni. RRSO: interest_example_rate%. Całkowity koszt pożyczki: 0 zł. Łącznie do spłaty: 3 000 zł. Max. RRSO: 203.72%.

utility.favourite

Czym jest pożyczka konsumpcyjna?


 


 

Na pojęcie " pożyczki konsumpcyjnej"  skałada się wiele rodzajów pożyczek. To mogą być zarówno mikropożyczki, chwilówki jak i pożyczki przez telefon itp. 

Powodem, dla którego tego rodzaju pożyczki znajdują się pod pojęciem pożyczki konsumpcyjnej związany jest z tym, że są one przeznaczone dla osób fizycznych na cele konsumpcyjne.


 

Na pożyczkę konsumpcyjną mogą składać się mniejsze pożyczki o krótszym okresie spłaty i o nieco wyższej stopie procentowej. Ich celem nie jest finansowanie wiekszych inwestycji takich jak zakup domu czy samochodu.  

Z tego powodu, korzystanie z pożyczek konsumpcyjnych zalecane jest tylko do pokrycia jednego badź wiekszej ilości krótkoterminowych wydatków. Tego rodzaju pożyczki nie są zalecane  jako zobowiązania długoterminowe. 


 

Jakie są zalety pożyczek konsumpcyjnych ?


 

Jedną z wyraźnych zalet pożyczki konsumpcyjnej jest prosty i szybki proces  składania i rozpatrywania wniosków.

W większości przypadków wypełnienie wniosku online nie zajmuje wiecej niż parę minut a czas oczekiwania na decyzję jest wyjątkowo krótki co w praktyce oznacza odpowiedź tego samego dnia, w którym wniosek został złożony.

Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony u wybranego pożyczkodawcy zostanie przesłana  oferta pożyczki, odpowiadająca wymaganym kryteriom. 


 

Oferujemy szybki i wygodny proces bez zbędnych formalności, w którym nie wymagamy zastawu czy poręczenia ani informacji o celu kredytowania.


 

Która pożyczka będzie najlepsza dla mnie?


 

Najlepszą pożyczką bez wątpienia będzie ta pożyczka, która będzie się wiązała z najniższymi kosztami, co za tym idzie będzie najtańsza i najbardziej korzystna. 

Aby znaleźć  najlepszą ofertę pożyczki  nie wystarczy wyłącznie skupić się na pożyczkach o niskim oprocentowaniu, należy również zwrócić uwagę  na wiele innych dodatkowych opłat, które mogą nie być wliczone w ratę pożyczki. Dlatego zalecamy, aby porównując poszczególne oferty zwrócić uwagę na podane RRSO.

RRSO czyli " Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania"  jest wyrażona w procentach i określa całkowity koszt kredytu wraz z odsetkami, prowizją, ubezpieczeniem i innymi opłatami związanymi z obsługą kredytu.

Im niższe RRSO tym niższe koszty kredytu a tym samym niższa kwota do spłaty.


 

Aby znaleźć najlepszą ofertę pożyczki, korzystnie będzie ubiegać się o wiecej niż jedna pożyczkę by mieć możliwość porównania a co za tym idzie wyboru najlepszej i najtańszej oferty.


 

Powodem, dla którego zalecamy aby ubiegać się o wiecej niż jedną pożyczke jest fakt, iż składając wniosek  o pożyczkę,  pożyczkodawca każdorazowo przeprowadza indywidualną ocenę zdolności kredytowej  wnioskodawcy, co w praktyce może oznaczać różne oprocentowanie pożyczki u różnych  pożyczkodawców. Dlatego warto złożyć wniosek o kilka pożyczek jednocześnie,  aby mieć mozliwość porównania kosztów poszczególnej oferty, w tym podanego RRSO.


 

Czy można ubiegać się o pożyczke będąc zarejestrowanym w KRD?


 

Na to pytanie jest jednoznaczna odpowiedź: Niestety, nie można


 

Ale

Wpis w KRD nie jest równoznaczne z brakiem możliwości do ponownego ubiegania się o pożyczkę.

Jeżeli w obecnej chwili figurujesz jako dłużnik w KRD,  to zalecamy uregulowanie wszelkich zobowiązań wobec wierzycieli, by móc ponownie ubiegać się o pożyczkę.

Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie skontaktowanie się z wierzycielami, u których zalega się ze spłatą należności i umówienie się na dogodną formę uregulowana zobowiązań.


 


 

Intelligent Banker ApS - Brandts Passage 29, 2 - 5000 Odense C - CVR 32260055
Copyright © 2023 Pozyczki Online 365 - All Rights Reserved